Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 19

Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2 db vadászati folyóirat: Nimród, 2019 szeptember és Vadon, 2008/1. sz.
23824.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótóól Nagymarosig. Első kiadás! 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23825.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vegyes horgászati kiadvány tétel, 6 db: Fürdik a hal. Horgásztörténetek. Szerk.: Szász Imre, Zabos Géza: A kacagó harcsa, Horgászpraktikák 3 kötete (Keszegezés, Az orsó, Fogjunk többet!), Magyarország horgászvizei térkép 1998.
23826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp., 1979., Mezőgazdasági, 125 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Szász Imre: Halakról és vadakról. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
23827.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Sterbetz István: Őszi vizeken. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Bécsy László, Rácz István és a szerző fekete -fehér fényképeivel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
23828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 1 db vadászati folyóirat: Vadon, 2008/1. sz.
23829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Hedges, Mitchell: Kämpfe mit Riesenfischen. Berlin, August Scherl. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
23830.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF