Es ist zu lizitieren
23812.
Bücher: Jagd
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Bp., [1900], Athenaeum, 2+IV+446 p. Második kiadás. Eredetileg sincsenek benne illusztrációk! Kiadói illusztrált, festett és aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán folttal. Bárcziházi Bárczy István (1882-1952) későbbi Budapesti főpolgármester beragasztott aláírásával.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |