Es ist zu lizitieren
23816.
Bücher: Jagd
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
3 db könyv: Karel Novy: A kóbor vadász. Bratislava, 1969, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + V. J. Stanek: Auf Bärenspur in den Karpaten. Prága, 1959, Artia. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. + Karel Hájek: Weidmannsheil! Prága, 1954, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |