Es ist zu lizitieren
22595.
Bücher: Geschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza, Az 1903.-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta : Dr. Schwalm Amadé. Bp. 1910. Lampel. Szövegközti képekkel. Festett, aranyozott, kopott kiadói egészvászon kötésben. Néhány oldal foltos
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |