Es ist zu lizitieren
22594.
Bücher: Geschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Schuchhardt, [Karl] Károly: Schliemann ásatásai Trója, Tiryns, Mykéne, Orchomenos és Ithakában. Ford.: Öreg János. Bp., 1892, MTA, 1 t.+ VIII+464 p.+ VII (térképek) t.+ 1 t. Egyetlen magyar kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a lapok egy részén kis foltokkal, a kihajtható táblákon kisebb szakadásokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |