Es ist zu lizitieren
23733.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
50 000 HUF
[Menon, Joseph (1700?-1771)]: La Cuisiniere Bourgeoise, suivie de L'Office a l'usage de tous ceux qui se mélent de dépenses de Maisons. Liege, 1788., C. Plomteux, 492 p. Francia nyelven. Nouvelle Édition. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a lapok egy részének alján (összesen kb. 15 lap) szöveget nem érintő sérülésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |