Es ist zu lizitieren
23743.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
1929 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Győr és Győrvidéki-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXVI. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam), 1929. jan. 1. - dec. 15. Szerk.: id. Boczonádi Szabó Imre, Örösi Pál Zoltán. Egybekötve, viseltes állapotban, helyenként foltos, sérült lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |