https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

Lostalot, Alfred de: Les arts de bois. Sculpture sur bois. Meubles. No...

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

12 000 14 000 16 000

 

1

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Zahl der Gebote:

0

Minimales Gebot:

12 000 HUF

Beschreibung:

Lostalot, Alfred de: Les arts de bois. Sculpture sur bois. Meubles. Notice par Alfred de Lostalot. Album comprenant 164 gravures.
Paris, [1890 körül]. Bibliotheque de la Gazette des Beaux-Arts (Imprimerie Charaire et Fils, Sceaux). 144 p. Első kiadás.
Bútorművészeti történeti albumunk a XIV-XIX. század stílusait és művészeti áttöréseit mutatja: könyvállványok, faragott szószékek, ajtók és ládák, ágyak, komódok, szekreterek és tükrös és tükörtelen kredencek, íróasztalok és faragott székek vonulnak fel albumunk lapjain. Az előszót Alfred de Lostalot francia művészettörténész írta.
(Dessins et modeles.)
Díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos, első kötéstábláján könyvművészeti elismerést hordozó, egyedi félbőr kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Az első kötéstáblán Párizs városának aranyozott címere körül a "Republique Française: Liberté -- Égalité -- Fraternité" illetve a "Ville de Paris: Prix Municinal de Dessin" feliratok szerepelnek.

Teilen:

Facebook

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse