Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

3 000 3 600 4 200

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Minimales Gebot:

3 000 HUF

Beschreibung:

Kurth, Julius: Der japanische Holzschnitt. Ein Abriss seiner Geschichte. Mit 88 Abbildungen und drei Signaturetafeln.
Münche, 1922. R. Piper & Co. Verlag. 172 p. + 1 t.
Julius Kurth (1870-1949) evangélikus lelkész, utazó, műgyűjtő. Több munkát publikált a kínai és japán fametszés történetéről. Gazdagon illusztrált monográfiája a japán fametszés évszázados technikáit tekinti át, oldalszámozáson belül három, kihajtható, művész-aláírásokat hordozó táblával. A mű első kiadása 1911-ben jelent meg, példányunk a harmadik, átdolgozott kiadásból való.
Az első nyomtatott oldalon ajándékozási bejegyzés.
Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF