Es ist zu lizitieren
23111.
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Jessen, Jarno - Bell, Malcoml - Klein, Rudolf:
Englische Meister: William Hogarth, Sir Edward Burne-Jones, Aubrey Beardsley.
Berlin, [1905 körül]. Brandus'schen Verlag (Deutsche Buch- und Kunstdruckerei GmbH, Zossen - Edmund Stein, Potsdam). [8] + 68 p. + 9 t.; 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + [2] + 67 + [1] p. + 8 t.; 1 t. (címkép) + [2] + 51 + [3] p. + 7 t. Első kiadás.
Kiadói kolligátumunk Martin Brandus berlini kiadó művészettörténeti sorozatában jelent meg. Az angol illusztráció három korszakának alkotóit bemutató kötet a XVIII. századi szatirikus festő, William Hogarth (1697-1764); a preraffaelita iskola jeles művésze, Edward Burne-Jones (1833-1898); és a szecesszió mestere, Aubrey Beardsley (1872-1896) műveiből válogat.
(Sammlung Brandus Meisterbücher der Kunst.)
Aranyozott, illusztrált kiadói bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |