Es ist zu lizitieren
24809.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
XVIII. század közepe - második fele Publius Vergilius Maro művei: Publii Virgilii Maronis Bucolica: Ecologa I-X, Publii Virgilii Maronis Georgicorum, Publii Virgilii Maronis Aeneidos: Liber I-XII. hn., én., nyn., 368 p. Latin nyelven. Az elülső szennylapon 1805-ös possessori bejegyzéssel. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó címlappal, az első lap nagyrésze hiányzik, a szöveget kézzel pótolták.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |