Es ist zu lizitieren
24823.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Veres Péter: A paraszti jövendő. A szerző, Veres Péter (1897-1970) író, politikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1948., Sarló, 256 p. 1. kiadás.
Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos, javított, viseltes papír védőborítóban, foltos, kopott borítóval, a papírborító hátoldala firkált.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |