Es ist zu lizitieren
25108.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Staff Károly: Műkedvelő szinpadok vezérkönyve katholikus körök, egyletek, otthonok, nevelőintézetek, iskolák szini rendezői és szereplői számára. Bp., 1906, Szent István-Társulat, 104 p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal. Ritka!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |