Es ist zu lizitieren
24741.
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
Schnitzler, Arthur:
Buch der Sprüche und Bedenken. Aphorismen und Fragmente.
[Bécs] Wien, 1927. Phaidon-Verlag (Druck von Record-Office). 234 + [2] p. Első kiadás.
Arthur Schnitzler (1862-1931) osztrák idegorvos, író és drámaíró, a századforduló körüli bécsi modernizmus fontos szereplője, a polgári élet megfigyelője és kritikusa. Kötetünk a többször perbe fogott szerző aforizmáit és a közállapotokról alkotott kendőzetlen ítéleteit adja közre.
Aranyozott kiadói bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |