Es ist zu lizitieren
24987.
Bücher: Andere kuriositäten
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
Schmidt, Heinrich (herausg.):
Goethe-Lexikon.
[Lipcse] Leipzig, (1912). Alfred Kröner Verlag. 274 + [6] p. Első kiadás.
A szócikkekbe tömörített, gótbetűs Goethe-lexikont Heinrich Schmidt (1874-1935) jenai levéltáros, egyetemi tanár szerkesztette.
Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, felül színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |