Es ist zu lizitieren
25146.
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
2 600 HUF
Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József.
Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): Ãró, újságÃró, posta- és távÃrófÅ‘tiszt. Postai munkája mellett jelentkezett Ãrásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távÃrófelügyelÅ‘vé, 1918-ban posta- és távÃró-fÅ‘felügyelÅ‘vé nevezték ki. 1891-tÅ‘l rendes munkatársa több fÅ‘városi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kÃvül szÃni- és könyvbÃrálatokat Ãr. A Hópelyhek novelláskötet az elsÅ‘ kiadott könyve."
Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |