Es ist zu lizitieren
24768.
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Nagy László: Zsadányi István viszontagságos élete. Regény. I-II. köt. Bp., [1881], Aigner Lajos, 528 p.; 419+[1] p. Egyetlen kiadás. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Ritka!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |