Es ist zu lizitieren
24751.
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Moliére, [Poquelin, Jean-Baptiste]:
Oeuvres completes. La seule complete en 2 volumes. Ornée de 10 Portraits en pied coloriés. Dessinés par Edmond Geffroy et Henri Allouard. Tome I-II. [Teljes mű két kötetben.]
Paris, [1875 körül]. Librairie Garnier Freres (Imprimerie de Saint-Denis). 1 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett cÃmkép) + [4] + VIII + 803 + [1] p. + 4 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett tábla); 1 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett, acélmetszetű cÃmkép) + [4] + 823 + [1] p. + 4 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett tábla).
Bibliofil kiadásunk Moliere (1622-1673) drámaÃrói életművének egészét közreadja, a szÃnlapokon az eredeti szereposztás részleteivel, egyes drámák esetén elÅ‘szavakkal, ajánlásokkal. KötetkettÅ‘sünk kézzel szÃnezett illusztrációit Edmond Geffroy (1804-1895) és Henri Allouard (1844-1929) grafikusművészek rajzolták. Illusztrált kötetünk elsÅ‘ kiadása 1870 körül jelent meg, példányunk az újabb lenyomatból származik.
Egységes, aranyozott gerincű, vaknyomásos, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |