Es ist zu lizitieren
24853.
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Magyar dalfüzér. A legkedveltebb és legujabb népdalokból. Összeáll.: Purcsi J. Pepi, zenetanÃtó. B[ékés]csaba, 1883, Povázsay Testvérek, VIII+1+214 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült kötéssel, hiányzó szennylapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |