Es ist zu lizitieren
24747.
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Le monde enchanté. Choix de douze contes de fées de Perrault, L'Héritier, D'Aulnoy, De La Force, De Caylus, Leprince de Beaumont. Prédécé d'une histoire des fées et de la littérature féerique en France par M. De Lescure. Ouvrage orné de 37 gravures d'apres les dessins de A. Gaillard.
Paris, 1883. Libraire de Firmin-Didot et Cie. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + [6] + LXXX + 432 + [2] p. + 12 t. Első kiadás.
Illusztrált mesegyűjteményünk a XVII-XVIII. századi francia tündérmesék legjavát adja közre, Adolphe de Lescure francia művelődéstörténész, író, szerkesztő alapos bevezetésével.
Díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos kiadói bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |