Es ist zu lizitieren
24850.
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Kiss Áron (szerk.): Magyar gyermekjáték-gyűjtemény. Bp., 1891, Hornyánszky Viktor, XVI p.+ 15-518 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kijáró elülső szennylappal és címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, az 1-14. oldalak hiányoznak.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |