Es ist zu lizitieren
24821.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 200 HUF
Király-album. A Magyar Hírlap ajándék-naptára az 1911. esztendőre. Szerk.: Márkus Miksa. Bp., [1910], Révai és Salamon-ny., 127+[75] p. Fekete-fehér képekkel, szecessziós könyvdíszekkel, hirdetésekkel. Kiadói dombornyomott Ferenc József-portréval díszített félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal, nagyrészt jó állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |