Es ist zu lizitieren
24835.
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
3 600 HUF
Juhász Ferenc: Három éposz. A Sándtha család. Apám. Anyám. DEDIKÁLT! 30 év. Bp.,(1975.),Magvető - Szépirodalmi, 395+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |