Es ist zu lizitieren
24831.
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
3 600 HUF
Jósika Miklós 2 műve: Élet és Tündérhon. Kisebb regények. II. rész: Isten és ördög - Bájvirág - A mohilok gyöngye. Jósika Miklós' Regényei XIV. köt.;
Visszhangok. I. rész: Ábránd és való, Vész és üdv., Rózsá Mária, Herculanum. 1. kiadás. Jósika Miklós' Regényei XX. köt.;
Pesten, 1843-1844., Heckenast Gusztáv, 4+247+1 p.;
4+270 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, foltos lapokkal, a második könyv gerince és a könyvteste sérült a könyv vége levált (260-261. oldalak között) és egy lap sérült, szakadt (261/262 p.)
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |