Es ist zu lizitieren
25192.
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Giacomo Casanova emlékiratai. Ford.: Takács Mária. Bp.,én.,Világirodalom. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |