Es ist zu lizitieren
24753.
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
[Disraeli, Benjamin] Disraely B.: Lothair. Ford.: Földy Géza. I-II. köt. Pest, 1871, Ráth Mór, 520 p.; 484 p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kissé sérült lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |