Es ist zu lizitieren
24755.
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Cicero, Marcus Tullius:
Orationes: Divinatio in Q. Caecilim. In C. Verrem - Pro Sex. Roscio. Pro Cluentio. Pro Murena. De impero Cn. Pompei. In Catilinam. Pro Caelio - Pro Milone. Pro Marcello. Pro Ligario. Pro rege Deiotaro. Philippicae I-XIV. Recognovit brevique adnotatione critica instruxit Guilelmus Peterson et Albertus Curtis Clark. [Három kötet egybekötve.]
[Oxford] Oxonii, (1900-1907). E Typographeo Clarendoniano. [2] + XVII + [1] + [464] p.; XIV + [334] p.; [18] + [322] p.
Latin nyelvű Cicero-kiadásunk az oxfordi klasszika-filológiai oktatás és retorikai képzés céljait szolgálta. A beszédeket gazdag latin nyelvű jegyzetapparátus kíséri. A kiadásunkban való tájékozódás tudományos kitartást igényel: számos alkalommal újrakezdődő oldalszámozása egyedi szempontot őriz, így az oldalszám-adatot az ívszámozás alapján adtuk meg.
Az oldalakon enyhe hullámosság, néhány oldalon apró foltosság.
(Scriptorium Classicorum Bibliotheca Oxoniensis.)
Díszesen aranyozott, enyhén sérült, javított gerincű kiadói bőrkötésben (Oxford Binding), aranyozott lapszélekkel, a kötéstáblákon aranyozott léniákból és ornamentikus mintából szőtt keretezés. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |