Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

4 000 4 800 5 500

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Minimales Gebot:

4 000 HUF

Beschreibung:

[Charles Dickens] Boz (Dickens): Twist Olivér. I-III. rész. Írta: - -. Ford.: Gondol Dániel. Hozzákötve: Miguel de Cervantes: A bőkezű szerető. Ford. s a bevezetést írta: Lukács Móricz.
Külföldi Regénytár VIII-IX-X és XI,XII kötetek. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Szerk.: Nagy Ignác. Bp., 1843., Hartleben Adolf, (Buda, M. Kir. Egyetem betűivel), 214+2+208 p.; 196+71 p. Első magyar kiadás. [1843-ban Hartleben és Emich is kiadta a Twist Olivért. Azóta is folyik a vita, hogy melyik tekinthető az első kiadásnak.]
Korabeli átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, az első könyv gerince hiányzik és a kötése a hátsó táblánál sérült, a második könyv gerince sérült, az első könyvben, a II. részen egy lap sérült, hiányos (17/18 p.) és két lap hiányzik (209/210, 211 p.), foltos lapokkal. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF