Es ist zu lizitieren
24787.
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Balzac, Honoré de: Grandet Eugénia 1-2. rész. Külföldi Regénytár I-II. köt.
Kiadja Kisfaludy-Társaság. Pest, 1843, Hartleben Konrád Ádolf, (Budán, Magyar Kir. Egyetem-ny.), 156+4+80 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott, borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |