Es ist zu lizitieren
24864.
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Baktay Ervin:
Szanghara. Indiai elbeszélések gyűjteménye.
Budapest, 1921. Székasi Sacelláry Pál kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.) 167 + [1] p. Egyetlen kiadás.
Kolofon: "Baktay: Szangraha a tizedik Sacelláry-kiadvány; 1921-ben a Pesti Könyvnyomda műhelyében állították elő. Szedték Garmond Romana betűkkel és nyomtak 2000 példányt nezsideri papírral".
Baktay Ervin (1890-1963) orientalista, indológus, műfordító. Indiai kultúra és irodalom iránti érdeklődése jóval első indiai tanulmányútja előtt megkezdődött, az indiai szubkontinensre először 1926-ban jutott el.
Aranyozott, színes, illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói kartonkötésben. Jó példány.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |