Es ist zu lizitieren
24761.
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Arany- és ezüstkalászos gazdák könyve. Szerk.: Asztalos P. Kálmán et al. Bp., 1943, Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 183+[1] p.+ 416 p.+ 65+[13] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, a könyvtesttől elváló borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |