Es ist zu lizitieren
12707.
Gläser
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
Serleg váza. Csehország XX. sz. Aranyozott, kövekkel ékített, formába öntött, anyagában színezett, hibátlan m: 25 cm /// Goblet-shaped vase. Czech Republic, 20th century. Gilded, adorned with stones, molded, colored in the mass, flawless, height: 25 cm.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |