Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3448499
33132
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Vegyes, 8db-os külföldi emlékérem / díjérem tétel, mindegyik füllel T:XF,VF Mixed, 8pcs foreign commemorative medallion / award medal lot, all with ear C:XF,VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3324404
33133
522
Numismatik
Vegyes 7xklf fém sakk jelvény, közte zománcozott darabok T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3444209
33134
522
Numismatik
DN "Sportlövészet" kétoldalas, aranyozott fém díjérem füllel (44mm) T:XF,VF, enyhe aranyozás kopás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444237
33135
522
Numismatik
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága " kétoldalas bronz emlékérem, "2062" számozással (70mm) + 1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973 " egyoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF,VF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3445351
33136
522
Numismatik
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága " kétoldalas bronz emlékérem, "2145" számozással (70mm) T:XF, patina, karc noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418444
33137
522
Numismatik
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója " aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen