Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 90

1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc
33048.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj" kétoldalas bronz díjérem füllel (33mm) + DN ~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott Al kétoldalas emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) T:XF patina
33049.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF kis patina
33050.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF patina
33051.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Grand Prix 1930. ápr. 13." nagyméretű bronz plakett "Király Kálmán műszaki főtanácsosnak" gravírozással, hátoldalán csavaros rögzítővel. Szign.: Sződy Szilárd (173x155mm) T:márványlapról lefeszegetve, több sérüléssel
33052.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63
Minimales Gebot:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
1930 k. "Duna Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött bronz emlékplakett, hátoldalán rögzítésre szolgáló fogakkal. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (39x58mm) T:XF
33053.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 k. "Munkás Testedző Egyesület / 1908" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán gravírozva és "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Ripszám Henrik (1889-1976) (40mm) T:XF kis patina, ph.
33054.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1933. "K. P. L. E. 1933. X 1. I. CS. / Ezzel" kétoldalas, ezüstözött bronz sportlövész díjérem füllel, "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (40mm) + DN(~1950) "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas Al díjérem (50mm) T:XF,VF, ezüstözés kopás
33055.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
33056.

1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel. Szign.: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) T:XF ph., ezüstözés kopott
Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:XF edge error, silvering worn

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1937. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" bronz érdemérem, eredeti "BSzKRT. S.E. 1937." feliratú dísztokban (42mm) T:AU patina
33057.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
33058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1943. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Pestszentlőrinci Társadalmi és Sportegyesület 1905 / Becsülettel a Hazáért" bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott "1943" évszámmal, korabeli dísztokban. Szign.: Siklódy Lőrinc (1876-1975) (40mm) T:AU
33059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen