Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3415622
33084
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1988. "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Úszás - Az ÁISH Elnökétől " egyoldalas, kihajtható bronz plakett névre szóló gravírozással. Szign.: Várhelyi György (83x112mm, kinyitva 83x170mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3396326
33085
522
Numismatik
1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB " jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3510582
33086
522
Numismatik
1989. "Men's and Women's European Championship 1989 " egyoldalas, öntött bronz, vitorlázó sport emlékplakett (67x84mm) T:AU,XF ph. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3510563
33087
522
Numismatik
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem " egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453894
33088
522
Numismatik
1991. "III. Junior Női Öttusa Világbajnokság - Győr 1991. július 3-9." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506921
33089
522
Numismatik
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF ph. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3445624
33090
522
Numismatik
1998. "Magyar Atlétikai Szövetség / Magyar Köztársaság Atlétikai Bajnoksága - Ifj. Ügyességi CSB. " kétoldalas bronzpatinázott fém díjérem füllel (46mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3269855
33091
522
Numismatik
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság " kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3392138
33092
522
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség ", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28. " gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club " Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina HP 1412. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3506264
33093
522
3800
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács " ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF HP 1282. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3446139
33094
522
Numismatik
Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19. " kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80 " two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3312749
33095
522
Numismatik
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists " bronze medallion (66mm) C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen