Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 90

1988. "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Úszás - Az ÁISH Elnökétől" egyoldalas, kihajtható bronz plakett névre szóló gravírozással. Szign.: Várhelyi György (83x112mm, kinyitva 83x170mm) T:AU
33084.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB" jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
33085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1989. "Men's and Women's European Championship 1989" egyoldalas, öntött bronz, vitorlázó sport emlékplakett (67x84mm) T:AU,XF ph.
33086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:XF
33087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1991. "III. Junior Női Öttusa Világbajnokság - Győr 1991. július 3-9." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU patina
33088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF ph.
33089.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1998. "Magyar Atlétikai Szövetség / Magyar Köztársaság Atlétikai Bajnoksága - Ifj. Ügyességi CSB." kétoldalas bronzpatinázott fém díjérem füllel (46mm) T:XF
33090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU
33091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28." gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club" Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina HP 1412.
33092.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28." gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club" Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina
HP 1412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF HP 1282.
33093.

Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
HP 1282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19." kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina
33094.

Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19." kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina
Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF
33095.

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen