Stich Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3444978
18362
522
Engravings
Government House Calcutta. Litográfia. Parbury & Co. London, 1837. 29x18,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3445074
18363
522
Engravings
[Csecsen szénbányászok] O. Bakov metszete alapján. Nagy méretű litográfia. Lap szélén metszetet nem érő beszakadásokkal / Checnya coal miners 42,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3418644
18364
522
Engravings
Lamberts (1795-1845): Thomas Alcockbeck . Acélmetszet. 11x8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3417372
18365
522
Engravings
XVIII-XIX. sz. 22 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3362118
18366
522
4800
Engravings
3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3076546
18367
522
3200
Engravings
cca 1850 Der Kreml von Uglitsch (Uglits Russia). acélmetszet / steel engraving page size 23x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3249111
18368
522
Engravings
cca 1900 10 db magyar és egyetemes nyelvemlékekkel, gyorsírással, Braille-írással, autográf aláírásokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. 24x30 cm és 15x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3249068
18369
522
Engravings
cca 1900 5 db emberi testtel, betegségekkel kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Javarészt színes litográfiák. 24x30 cm és 15x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385764
18370
522
Engravings
cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3394877
18371
522
26000
Engravings
Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3282437
18372
522
Engravings
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3048852
18373
522
19000
Engravings
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen