Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 20

Bittner Sándor: Bakonyi triász-lamellibranchiaták. [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geologiája. Függelék: A Balatonmellék paleontológiája II. köt. 3. rész.] Bp., 1901, Hornyánszky Viktor, 97+1 p.+IX (a táblák előtt magyarázó lapokkal, kőnyomatú képtáblák) t. Átkötött modern félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
19423.

Bittner Sándor: Bakonyi triász-lamellibranchiaták. [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geologiája. Függelék: A Balatonmellék paleontológiája II. köt. 3. rész.]
Bp., 1901, Hornyánszky Viktor, 97+1 p.+IX (a táblák előtt magyarázó lapokkal, kőnyomatú képtáblák) t. Átkötött modern félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geológiája. Geofizikai függelék. I-III. szakasz. Kiadja: Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága. I. köt.: Ingamérések. Sterneck Róberttől.; II. köt.: A Balaton nívófelülete s azon a nehézség változásai. Báró Eötvös Lórándtól.; III. köt.: 1901 nyarán végzett földmágnességi mérések. Steiner Lajostól. Egy térképpel, 33 ábrával és számos táblázattal.; Bp., 1908, Kilián Frigyes, (Hornyánszky-ny.), 2+28+2 p.+1 (kihajtható térkép) t.;+61+1;+2+27+1 p. Bekötött papírborítóval. Átkötött modern egészvászon-kötés, régi bélyegzéssel, jó állapotban.
19424.

A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geológiája. Geofizikai függelék. I-III. szakasz. Kiadja: Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága.
I. köt.: Ingamérések. Sterneck Róberttől.;
II. köt.: A Balaton nívófelülete s azon a nehézség változásai. Báró Eötvös Lórándtól.;
III. köt.: 1901 nyarán végzett földmágnességi mérések. Steiner Lajostól. Egy térképpel, 33 ábrával és számos táblázattal.;
Bp., 1908, Kilián Frigyes, (Hornyánszky-ny.), 2+28+2 p.+1 (kihajtható térkép) t.;+61+1;+2+27+1 p. Bekötött papírborítóval. Átkötött modern egészvászon-kötés, régi bélyegzéssel, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
19425.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Scharnow, Ulrich: Seefahrt. Transpress Lexikon. Berlin, VEB Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19426.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+ XLIV (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos gerinccel.
19427.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Modelli Sergal, Galeone Elisabettiano, hajómodell tervrajzok, 9 db nagyméretű tervrajz + többnyelvű útmutató füzet, kissé sérült, foltos kiadói mappában
19428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1988 Jachtnapló, Jeney Zoltán "HAVA-RIA" nevű jachtja, néhány oldalon bejegyzésekkel
19429.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
19430.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen