Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3500004
19411
522
Ships Balaton
cca 1930 Légi fotó a Balatonról, 10×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3505987
19412
522
22000
Ships Balaton
"Vegyen telket a Balaton legszebb helyén: Balatonföldváron!" Bp., Athenaeum, 20 p. + 1 (Balatonföldvár parcellázási térképe) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos, sérült borítóval, a térkép "illesztésén" szakadással, 4 lapszélen szakadással. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3499995
19413
522
Ships Balaton
1937 Balatoni halászat, Balaton-menti templomok, 9 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, 9×5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505710
19414
522
Ships Balaton
cca 1950 Balaton. Utazási prospektus. [Bp., Offszet-ny.,] számos fotóval illusztrált, hajtásnyommal, orosz nyelven. 8 sztl. lev. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504307
19415
522
Ships Balaton
Toroczkai-Wigand Ede: Hogyan építsünk a Balaton partján? Budapest, 1921, Táltos (Hornyánszky Viktor), 38 p. + [2] p., Kiadói papírborítóval. A borító elvált a könyvtesttől, lapok jó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3507233
19416
522
Ships Balaton
1936 Siófok, vitorlásverseny a Balatonon, 6 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3482600
19417
522
Ships Balaton
Nagy Pál Sándor - Szilvay Géza: Hajómodellezés. Modellezők Könyvtára 6. Bp., 1969, Táncsics, 246 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Megjelent 3700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3506265
19418
522
Ships Balaton
Keszthely Helikonliget.Villatelkek. Prospektus. [Bp.], Pesti Lloyd-ny., kihajtható prospektus, belül színes panorámaképpel, térképpel, fekete-fehér fotókkal, sérült, kihajtva: 30x46 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506523
19419
522
Ships Balaton
cca 1930 Cosulich Line - Trieste Motonave "Neptunia" gőzös térképe, hajtott, hajtás mentén kis sérülésekkel, 84x62 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2772328
19420
522
Ships Balaton
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3506205
19421
522
Ships Balaton
Balaton, Tihany két retro térkép noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3397632
19422
522
Ships Balaton
The Golden Age of Sailing. Classic Yacht Photographies by Beken of Cowes. Text by William Collier. London, 1999, Random House. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen