Freimauerei

Zahl der Lose: 14

A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Bp., 1911, Márkus Samu-ny., 116+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült címlappal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel (Verbőczy Nándor). + Pótlás az alkotmány V. alaptörvényéhez. VI. fejezet. Vidéki páholyházak alapja. [3] p.
19314.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Emlékezzünk régiekről! A ,,Demokratia" szabadkőműves páholy 1914. március hó 2-ikán tartott elsőfokú munkája. A Demokratia páholy könyvtára 91. Bp., 1914, Márkus Samu-ny., 37+[5] p. Modern műbőr-kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
19315.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok. Szabadkőműves-rendszerek. Kézirat szabadkőművesek számára. Az ,,Árpád" páholy megbízásából írta - - . Szeged, 1917, Árpád Páholy (Várnay L.-ny.), 44 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt dolgozó ,,Demokratia" t[örvényes] és t[ökéletes] páholy tagnévsora 1949. Bp., Otthon-ny., [32] p. A páholytagok névvel és címmel ellátott listája, benne további, ceruzával bejegyzett nevekkel. Kiadói tűzött papírkötés.
19317.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Benczúr Vilmos: A kassai szabadkőművesség 1870-1913. Haladás, egyetértés, resurrexit. Kassa, 1914, Kassai Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 29+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
19318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Bogdánfy Ödön: Fölvételi beszéd. Tartotta - - a ,,Nemzeti" páholy 1904. évi május hó 16-iki munkáján. A Nemzeti Páholy könyvtára V. füzet. Bp., 1904, Márkus Samu-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, kis foltokkal. (Ritka!)
19319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1936 Szabadkőművessé avatási bizonyítvány. a londoni Manor of Stockwell páholyba. Acélmetszet. 30x40 cm Szárzazbélyegzővel  1936 Certificate of initiation into Freemasonry. to the Manor of Stockwell lodge in London. Steel engraving. 30x40 cm With dry seal
19320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1921 Az Isaac Newton páholy meghívója és tisztségviselői 23x36 cm
19321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1929 Risalpur (Pakisztán) A Hardinge Páholy bankettjének menükártyája. Dombornyomott emblémás borító. (4)p.
19322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1931 A South Middlesex Lodge szabadkőműves páholy, női ünnepségének menükártyája. Dombornyomott borító. (4)p.
19323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1900 By-laws of the thistle and shamrock lodge. 12 p. / A bogáncs és lóhere páholy szabályai
19324.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1913, Pátria-ny., 163+[1] p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, az első 24 lap kijár.
19325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen