A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Bp., 1911, Márkus Samu-ny., 116+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült címlappal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel (Verbőczy Nándor). + Pótlás az alkotmány V. alaptörvényéhez. VI. fejezet. Vidéki páholyházak alapja. [3] p.
Emlékezzünk régiekről! A ,,Demokratia" szabadkőműves páholy 1914. március hó 2-ikán tartott elsőfokú munkája. A Demokratia páholy könyvtára 91. Bp., 1914, Márkus Samu-ny., 37+[5] p. Modern műbőr-kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok. Szabadkőműves-rendszerek. Kézirat szabadkőművesek számára. Az ,,Árpád" páholy megbízásából írta - - . Szeged, 1917, Árpád Páholy (Várnay L.-ny.), 44 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt dolgozó ,,Demokratia" t[örvényes] és t[ökéletes] páholy tagnévsora 1949. Bp., Otthon-ny., [32] p. A páholytagok névvel és címmel ellátott listája, benne további, ceruzával bejegyzett nevekkel. Kiadói tűzött papírkötés.
Bogdánfy Ödön: Fölvételi beszéd. Tartotta - - a ,,Nemzeti" páholy 1904. évi május hó 16-iki munkáján. A Nemzeti Páholy könyvtára V. füzet. Bp., 1904, Márkus Samu-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, kis foltokkal. (Ritka!)
1936 Szabadkőművessé avatási bizonyítvány. a londoni Manor of Stockwell páholyba. Acélmetszet. 30x40 cm Szárzazbélyegzővel 1936 Certificate of initiation into Freemasonry. to the Manor of Stockwell lodge in London. Steel engraving. 30x40 cm With dry seal
Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1913, Pátria-ny., 163+[1] p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, az első 24 lap kijár.