Es ist zu lizitieren
19314.
Freimauerei
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 HUF
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Bp., 1911, Márkus Samu-ny., 116+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült cÃmlappal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel (VerbÅ‘czy Nándor). + Pótlás az alkotmány V. alaptörvényéhez. VI. fejezet. Vidéki páholyházak alapja. [3] p.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |