Es ist zu lizitieren
26009.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
400 000 HUF
1 084,01 EUR, 1 250,00 USD
400 000 HUF
Szecessziós arany (Au) és ezüst (Ag) nyakláncbross, benne 21 darab klf méretű gyémánttal, közte 4 darab cca 0,1ct, láncában nagyméretű fantázia csiszolású SI2-es gyémánt, ezeken kívül 0,05ct és kisebb méretű gyémántok. Arany részén jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 karátos arany. Lánc jelzett: 925-ös ezüst finomságjel, bruttó 5,7g
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |