Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3472210
22397
522
Books: Sports, Chess, Alpinism
Vegyes sakk tétel: 1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3214654
22398
522
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3367947
22399
522
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. 235p. + 2 t Kiadói félvászon-kötésben, Megjelent 2570 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3330039
22400
522
Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3352010
22401
522
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3383112
22402
522
Gyakorlatsorok és ellenőrzési rendszer a kisiskolások úszásoktatásához. Technikajavító gyakorlatok. Összeáll.: Kiricsi János. Bp., 1993, Magyar Testnevelési Egyetem, 61+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3291746
22403
522
John Littleford - Andrew Magrath: Tennis. Perfekte Technik, kluge Taktik. München, 2010, Copress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3352954
22404
522
200
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
200 300 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen