Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 44

22373.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Imre Géza - Pietsch Tibor: Fehérarany. Pécs, 2017, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
22375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 db FTC-vel kapcsolatos könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos. + Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
22376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
22377.

Vegyes FTC tétel, 3 db:

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.    A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
22378.

2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bán Jenő: A végjátékok taktikája. 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mező Ferenc (szerk.): A helsinki olimpia. Bp.,(1952.), Sport, 267+5 p. Gazdag, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.  Király Tivadar (1898 - 1979) labdarúgó, labdarúgóedző possessori névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
22380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Liesens, Léonard: Távlovaglás. A kitartás bajnokai. 2016, Horsebook. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22381.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db lovas könyv - Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. Bp., 1987, Mezőgazdasági. + dr. Ócsag Imre-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra gyerekek! Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22382.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Michael Hoffmann: Lavinaveszély. Hódeszkák:Veszélyfelismerés-döntéshozatal, 100 gyakorlati ötlettel. Bp., 2002, Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium. Kiadói papírkötésben
22383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pálfalvi Gábor: Az aranysípos Puhl. Ónodtól Los Angelesig. Bp., 1994, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen