2 db FTC-vel kapcsolatos könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos. + Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
Vegyes FTC tétel, 3 db: Major János- Nagy Béla - Szücs László: Fradi labdarúgó szakosztály története. 444-en zöld-fehérben. Bp, 1972, Sportpropaganda. Benne Sallay Mihály: Öreg Fiúk kottával. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.; Pongrácz György: Puha vagy, Jenő! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón kis szakadással.; Vándor Kálmán: Üllői úti kapufák. Sárosi György Dr. - Az egykori legendás "Gyurka!..." - futballtörténeti visszaemlékezései. Bp., 1988., Kossuth. Kiadói papírkötés.;
2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
Mező Ferenc (szerk.): A helsinki olimpia. Bp.,(1952.), Sport, 267+5 p. Gazdag, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Király Tivadar (1898 - 1979) labdarúgó, labdarúgóedző possessori névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Michael Hoffmann: Lavinaveszély. Hódeszkák:Veszélyfelismerés-döntéshozatal, 100 gyakorlati ötlettel. Bp., 2002, Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium. Kiadói papírkötésben