Es ist zu lizitieren
22361.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 HUF
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum, VIII+144+10+2 p. Gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + Berliner Illustrirte Zeitung 2 Olympia-Sonderheft, német nyelven, rendkívül gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált, 1-48+1 sztl. + 1 t.+49-96 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítóhiánnyal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |