Es ist zu lizitieren
22362.
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
7 000 HUF
Ifj. Tamedly Mihály: Úszás. Nemzeti Sport Könyvtára 2. Bp., 1910, Garai Mór és Fia-ny., 67+5 p. + 1 (melléklet: Műugrások, az egyik felső sarkán hiánnyal, sérüléssel) t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Ritka!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |