Es ist zu lizitieren
24011.
Bücher: Religion
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
Johannes Leusden (1624-1699): He Kaine Diatheke = Novum testamentum cum versione Latina Ariae Montani, in quo tum selecti versiculi 1900, quibus omnes Novi Testamenti voces continentur, astericis notantur; ... Amstelaedami [Amsterdam], 1698, Ex Officiana Westeniana, 1 (díszcímlap) t. +6+666 p.+ 1 (Loca terrae sanctae quorum sit mentio in Evangeliis, hiányos 12x11,5 cm) t. Görög és latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, sérült díszcímlappal és hiányos címlappal, két helyen javítással, foltos lapokkal, aláhúzásokkal és néhány bejegyzéssel, a díszcímlap hátoldalán és az utolsó lapon bejegyzésekkel, hiányos térképpel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |