Magyarország helységnévtára 1922. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+147+[17] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, egy lap kijár.
Werner Presser: Wolfsberg damals... Wolfsberg, 1998, szerző, 144 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső és hátsó kötéstáblákon törésnyomokkal.
Vámszer Géza: Csík vármegye településtörténete. Helytörténeti adatok a hajdani Csík vármegye (Csík, Gyergyó és Kászon) településtörténetéhez. Csíkszereda, 2000, Pallas-Akadémia. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
Tsepon W. D. Shakabpa: Tibet. A political history. New Haven-London, 1973, Yale University Press. 369 p. Második kiadás. Angol nyelven. Kiadói keménykötés, kiadói papírborítón apró szakadásokkal, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel.
Adam Bujak: The Royal Cracow. Introduction by prof. Jan. K. Ostrowski. Krakow, én., "Bialy Kruk". Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Daniel Kollár - Ján Lacika - Roman Malarz: A szlovák és a lengyel Tátra. Bratislava/Pozsony, 1998, Dajama. 1. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Ján Lacika: Tátra. Ismerjük meg Szlovákiát. Bratislava/Pozsony, 2001, Dajama. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.