Es ist zu lizitieren
22251.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 360+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + 1978 Kovács Ferenc IV. kerületi tanácselnök a könyvhöz mellékelt levele, autográf aláírásával
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |