Es ist zu lizitieren
22252.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Magyarország helységnévtára 1922. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+147+[17] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, egy lap kijár.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |