Es ist zu lizitieren
23542.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
Holodkovszkij, N. A. - Szilantyjev, A. A.: Európa madarai. Gyakorlati ornitológia az európai madarak atlaszával. Szentpétervár, 1901, A. F. Devrien. Szövegközti fekete-fehér képekkel és szÃnes táblákkal illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzÅ‘vel. // Holodkovskii, N. A. - Silantyev, A. A.: Birds of Europe. Practical Ornithology with an Atlas of European Birds. In Russian language. Hardcover, with slightly stained pages.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |